Koncert Walentynkowy Mieczysława Szcześniaka & Krzysztof Herdzin Trio „Songs From Yesterday”

To będzie muzyczne wydarzenie w Kętrzynie! Koncert Walentynkowy Mieczysława Szcześniaka & Krzysztof Herdzin Trio „Songs From Yesterday”, 11 lutego o godz.18.00 w Kętrzyńskim Centrum Kultury.

Wybitni muzycy i wielkie przeboje! Podróż artystów w świat muzycznej młodości, a w niej takie przystanki jak: ” Imagine ” , ” Satisfaction”, ” Alfie „,” Whot’s goin ‚on „, ” Over The Rainbow ” czy ” This is not America„.

Skład:
Mieczysław Szcześniak – wokal
Krzysztof Herdzin – fortepian
Robert Kubiszyn – kontrabas , gitara basowa
Cezary Konrad – perkusja

Mieczysław Szcześniak i Krzysztof Herdzin wspólnie stworzyli wyjątkową płytę z kategorii „Great American Songbook”. Ten pierwszy zaśpiewał doskonale jak zawsze, ten drugi jest autorem stylowych i bezpretensjonalnych aranżacji. Muzycy zawiesili sobie poprzeczkę bardzo wysoko decydując się na utwory z repertuaru największych: Johna Lennona, Marvina Gaye’a czy Steviego Wondera.

Na płycie znalazły się zarówno przeboje-sztandary, takie jak „Satisfaction”, „Yesterday” i „Tears In Heaven”, ale również piosenki dużo mniej oczywiste, których odkrywanie sprawia wielką przyjemność. Wykonania duetu Szcześniak-Herdzin często dalece odbiegają od oryginałów, ale za każdym razem do historii muzyki popularnej odnoszą się z wielkim szacunkiem. Płyta „Songs From Yesterday” to z jednej strony hołd złożony wykonawcom światowego formatu, z drugiej spotkanie dwóch znakomitych artystów, którym muzyka daje ogromną radość. Muzyka uniwersalna, emocjonalna na wskroś, przeznaczona dla każdego wrażliwego odbiorcy, szczególnie na kilka dni przed Świętem Zakochanych…

Jeśli zastanawiacie się Państwo gdzie w Walentynki można iść na imprezę , czy gdzie zabrać swoją drugą połowę, proponujemy „romantyczną, muzyczną randkę” z Mieczysławem Szcześniakiem i Krzysztofem Herdzinem trio w koncercie „Songs From Yesterday”, już 11 lutego 2016 r. o 18.00 w Kętrzyńskim Centrum Kultury!

 

MIECZYSŁAW SZCZEŚNIAK & KRZYSZTOF HERDZIN TRIO „SONGS FROM YESTERDAY”

Premiera płyty: czerwiec 2015

https://www.youtube.com/watch?v=oz94ed7CvbA

alt

Źródło: mazurytravel.com.pl