Oldschoolowa Banda

Oldschoolowa Banda istnieje od stycznia 2010 roku i działa w Kętrzyńskim Centrum Kultury. Zajmuje się stylem tańca – Hip Hop Dance.

Opiekunem grupy jest dyplomowany instruktor tańca: Piotr Frąckiewicz.

 Obecnie grupa składająca się z  piętnastu dziewczyn, które połączyła jedna pasja – jaką jest taniec. Pasja sprawia to że nasze życie przestaje być szare i wypełnia się kolorami, dlatego każda z dziewczyn przykłada wszelkich starań w rozwój siebie oraz grupy by tym samym rozwijać swoją pasję i zarażać tym innych. Ekipa często bierze udział w tanecznych zmaganiach o zasięgu ogólnopolskim, oraz miała przyjemność prezentowania swoich umiejętności na wielu imprezach okolicznościowych podczas których publiczność zawsze reagowała ogromnymi owacjami.
 Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu. Każde spotkanie wzbogaca wszystkich uczestników o nowe umiejętności oraz daje wszystkim wiele radości i zabawy. Grupa zajmuje się tańcem: „Hip Hop” – Hip Hop Dance, który wywodzi się z rodziny styli ulicznych, takich jak: Brooklyn Rock, B-boying(BreakDance), Popping, Locking. W swoich choreografiach grupa często wykorzystuje wcześniej wspomniane style, przez co występy stają się bardziej ciekawe i zaskakujące.

 

Obecny skład grupy to:  Natalia Andrzejewska, Agata Andrearczyk, Iza Andrearczyk, Iza Filar, Patrycja Szczepanowska, Małgorzata Dogiel, Angelika Moczulska, Patrycja Hryniewicz, Alicja Czaplicka, Karolina Biełuń, Kamila Fronczek, Magdalena Parzych, Dominika Pietraszewska, Aleksandra Murawska.

Spotkania grupy odbywają się w Kętrzyńskim Centrum Kultury

na ul. Gen. Sikorskiego 24 A

 

– poniedziałki  17:30-19:00
– środy 17:30-19:00
– piątki 17:30-19:00

 


Adres: ul. Gen. Sikorskiego 24 A, 11-400 Kętrzyn
Email: piotr.f.ketrzyn@gmail.com
Osoba kontaktowa: Piotr Frąckiewicz
Strona internetowa: http://www.hiphop.mazury.pl