maraton zumby – podsumowanie

zumbaSerdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za przekazywane środki pieniężne podczas Maratonu Zumby, który odbył się 3 czerwca 2012r na kamiennej półrotundzie w Olecku.

 

Zebraliśmy kwotę 1627,00zł, która zostanie przeznaczona na organizację życia kulturalnego, oświatowego, imprez sportowych i rekreacyjnych w środowisku osób niepełnosprawnych pod nazwą Integracyjny Festyn Rodzinny.

 Bardzo dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Regionalnego Ośrodka „Mazury Garbate” za współorganizację Charytatywnego Maratonu.

 Podziękowania należą się również: Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i Panu Janowi Staniszewskiemu, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Kowalach Oleckich, księdzu prałatowi Lechowi Janowicz, klubowiczom Zumby z Augustowa i Suwałk oraz wszystkim członkom Stowarzyszenia „Dać Nadzieję” przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku.

 Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Pana Krzysztofa Smoleńskiego, który w atrakcyjny i porywający sposób przeprowadził całą imprezę, przyczyniając się do wsparcia Stowarzyszenia „Dać Nadzieję” przy ŚDS w Olecku.


{gallery}zumba{/gallery}