Danielas zarażony rapem

1

Uwaga! Wielkimi krokami zbliża się projekt białostockiego duetu: DaNiElS & SiwY. „Mamy co chcemy” bo taką nazwę będzie nosił krążek, to materiał, który zróżnicowany, usłyszymy na nim kawałki reggaetonowe, dance hallowe, a także mocny rap z wyrazistym dobitnym przekazem.

Na naszej stronie mamy przyjemność zaprezentować państwu kilka utworów

 
W albumie nie zabraknie również znakomitych tzw „życiówek”Ale to nie wszystko! Już w Październiku powstaną zdjęcia do pierwszego singla promującego ten album! mowa tutaj o numerze: „Wiadomy Anonim” gdzie gościnnie oprócz gospodarzy krążka: DaNielSa i Siwego, usłyszymy także: aż trzech reprezentantów woj. Opolskiego: Kidman, WoytazW.T.Z, Pablo APG a także dziki DZIKI oraz DONO TEWU!Za montaż oraz nakręcenie teledysku będzie odpowiedzialna fantastyczna grupa filmowa: IXliterfilmy
Prezentujemy państwu jeden z utworów:

Zarażeni Rapem – To Znowu My

{youtube}RMQ7uOUULpw&feature=related{/youtube}

DaNieIS – Do Przodu

{youtube}SPvVe0Nq6EU&feature=related{/youtube}

DaNieIS & SiwY – To co chcemy powiedzieć
{youtube}YCsSjLyANVU{/youtube}
24 Września w Radzyniu Podlaskim! Paradiso Club, odbędzie się mega koncert! Na którym będziecie mogli usłyszeć całą reprezentacje z podlasia: DaNiElSa Z Siwym, chłopaki zagrają dla was materiał z nadchodzącej wielkimi krokami płyty „Mamy co chcemy”

 

Znakomita białostocka raperka Kala, która zaprezentuje kawałki z jej najnowszej płyty (Kala & Fuso) i nie tylko, wraz z Kalą pojawi się LadyDO!Oprócz konkretnej ekipy z podlasia, będziecie mogli również posłuchać reprezentanta Opolskiej sceny Hip-Hop WoytazaW.T.Z! z którym na scenie pojawi się równiez Labelny (Opole)Po koncercie afterparty w rytmach (Hip-Hop/RNB/REGGAE) do białego rana!I NAJLEPSZA WIADOMOŚĆ NA KONIEC!
Wjazd całkowicie free, tak więc zbieraj ekipe i wpadaj, widzimy się na miejscu!

 

kanały artysty :


info koncertowe 504993650