5 doskonałych pomysłów na letnie randki

Lato to czas kiedy jesteśmy pełni energii i pozytywnie nastawieni do życia. Warto wykorzystać ten czas i zrobić z ukochaną osobą coś wyjątkowego. Romantyczne chwile doskonale wpływają na nasze relacje. W przyszłości będzie też co wspominać.

Letnia aura sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Jest wiele miejsc, w których po prostu wyczuwa się romantyczną aurę. Szukasz inspiracji na wyjątkowy dzień lub wieczór z ukochanym? Tu je znajdziesz. Oto pięć pomysłów na romantyczną letnią randkę. Koniecznie wypróbujcie choć jeden tego lata.

Piknik na łonie natury

Mówi się, że przez żołądek trafia się do serca mężczyzny. Prawda jest taka, że każdy lubi zjeść coś pysznego. Miły posiłek na łonie przyrody, to jedna z najromantyczniejszych rzeczy jakie można sobie wyobrazić. Ważne jest aby znaleźć dobre miejsce, może to być nieuczęszczana plaża nad jeziorem, łąka pod lasem lub inne lubiane, albo nowe dla was miejsce.

Zabierzcie ze sobą koc, jedzenie i rozkoszujcie się chwilami na świeżym powietrzu. Jedzcie, rozmawiajcie i nigdzie się nie śpieszcie. Taki piknik potrafi sprawić, że zapomnicie o wszystkich zmartwieniach i będziecie cieszyć się chwilą – podpowiada specjalistka od spraw intymnych Anna Kowalczyk, redaktorka bloga Twoja Intymność

Noc pod gołym niebem

Wakacyjne noce, szczególnie te lipcowe, są gorące i parne. Często marzymy o tym aby znaleźć chwilę wytchnienia od gorąca. Czemu nie połączyć tego pomysłu z romantycznym wieczorem. Możemy go zorganizować podczas wakacji nad morzem lub nad jeziorem.

Przygotujmy dobre wino, świeczki i jakieś przekąski i kiedy plaża zrobi się już pusta, zabierzmy na nią ukochanego. Cudowny wieczór pod gwiazdami, przy blasku świec, szumie fal, w akompaniamencie dobrego wina sprawi, że poczujecie czar i romantyczny nastrój. Najlepsze jest to, że każdy może sobie pozwolić. Z pewnością będzie to niezapomniany wieczór i noc dla was obojga. Choć raz w życiu trzeba tego spróbować!

Romantyczna wycieczka

Wakacyjne randki nie muszą odbywać się tylko na wyjazdach. W wolny dzień zaplanujcie romantyczną wycieczkę do jakiegoś pięknego zakątka w waszej okolicy. Z pewnością takich nie brakuje, a często wyjazdy odkłada się w bliżej nieokreśloną przyszłość. Czas to zmienić!

Spacer po parku i zwiedzanie romantycznych ruin zamków z pewnością sprawi wam przyjemność. Jest to dobry moment, aby spacerować trzymając się za ręce i rozmawiać z ukochanym. Taka wycieczka daje także możliwość zjedzenia pysznej kolacji w ciekawej restauracji. Jeśli jesteście aktywni, możecie się wybrać na nią rowerami. To z pewnością przyniesie wam wiele frajdy. Wspólne randki to także wspólne przygody.

Randka w łódce

Jeśli chcecie się poczuć jak gwiazdy filmów o miłości koniecznie wybierzcie się wspólnie popływać łódką. Piękny słoneczny dzień, piękna przyroda, łódka i wy. To dobry moment, aby zaprezentować swój nowy strój kąpielowy. Z przyjemnością też będziecie patrzyły na napinające się podczas wiosłowania mięśnie ukochanego.

Przejażdżka łódką może być bardzo romantyczna. Możemy ją także połączyć ze wspomnianym już wcześniej piknikiem. Znajdźmy bezludną wyspę i zapomnijmy o całym świecie. Romantyczne wypady, to czas tylko dla was.

Kąpiel przy świetle księżyca

Letnie noce mają w sobie magię. Kto nie marzył o tym aby pływać wraz z ukochanym w ciepłą, letnią noc. Czas zrealizować ten pomysł. Kiedy już plaża będzie pusta, zabierz na nią ukochanego i zaciągnij do wody. Uroki takich chwil wspomina się do końca życia. To  z pewnością najromantyczniejsza rzecz, jaką możecie robić tego lata. Kąpiel przy świetle księżyca i gwiazd połączone z namiętnymi pocałunkami. Magia takich chwil z pewnością nie ma sobie równych.

Aby emocje w związku nie wygasły, należy się postarać. Lato sprzyja próbowaniu nowych rzeczy i romantycznym przygodom. Dajcie się ponieść fantazji i sprawcie aby to lato było wyjątkowo romantyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *